Žaloba na americká média kvůli inscenaci masakru v Sandy Hook

Podivná sága střelby v základní škole Sandy Hook v Connecticutu bude mít soudní dohru. Autor William Brandon Shanley podal sérii žalob na velká média kvůli jejich zpravodajství. Tvrdí, že se střelba nikdy nestala.

Producent filmu The Made-for-TV Election a autor spousty knih o kvantové fyzice William Shanley v prohlášení uvedl: „Po vyčerpávajícím výzkumu je dobrou zprávou, že ohromný počet důkazů odhaluje, že před dvěma lety v Sandy Hook nezemřel žádný učitel ani dítě. Podal jsem žaloby proti médiím u Amerického okrskového soudu v New Heavenu pro podvod a terorismus. Tady je případ našeho očividného důkazu, Předmět doličný D: Palubní kamery Connecticutské policie nezaznamenaly evakuaci dětí ze školy v kritickou dobu: https://www.youtube.com/watch?v=rqcaaE6aFX8 — je to klíčový důkaz, že v Sandy Hook nezemřely žádné děti.“

K soudu budou jako svědci přizváni Dr. James Fetzer, který je konzultantem pro školní bezpečnost, a bývalý floridský policista Wolfgang Halbig.

V žalobě stojí: „Obžalovaní vstoupili do několikaročního spiknutí, scházeli se ve skupinách, aby spáchali podvod a terorismus s cílem vymýt mozek veřejnosti do myšlenky, že cvičení týkající se osamělého střelce zvané „Masakr v Sandy Hook“ se opravdu stalo, ve skutečnosti šlo ale o cvičení FEMA, které přerozdělilo vládní zdroje na terorizování veřejnosti. Tyto zločiny byly provedeny se záměrem narušit Americkou ústavu a ovlivnit národní, státní a lokální zákony. Tento podvod zahnruje lhaní veřejnosti, falšování zpráv, publikace jednostranných zpráv, cenzuru reality, potlačování faktů a záměrnou úpravu zpráv pro změnu veřejného mínění.“

Žaloba se týká všech hlavních amerických médií. Shankley žádá 1 trilion dolarů.

V rámci další žaloby byly zažalovány New York Times, Associated Press, Hartford Courant a Newtown Bee o 10 miliard dolarů.

Zdroj: RedFlagNews
Foto: RedFlagNews

Podpořte WertyzReport!

 

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články