Podle americké vlády se Usáma bin Ládin zajímal o Ilumináty, Federální rezervu a americký imperialismus


Aby ve světle vyumělkované hrozby Islámského státu všem připomněla, že Usáma bin Ládin byl nebezpečný terorista, který chtěl Západu ublížit jako nikdo nikdy předtím, americká vláda začala zveřejňovat detaily o jeho zabití v pákistánském Abottabádu se sci-fi prvky (CIA údajně hledala Usámu pomocí falešného očkování a mikročipů v lécích - iDnes.cz). 

Zpráva se už nemůže zdát více vymyšlená při pohledu na „Bin Ládinovu knihovnu.“ Úřad ředitele národních zpravodajských služeb (Office of Director of National Intelligence) si dal práci a zveřejnil jména a autory knih, které údajně terorista četl. Mezi těmito knihami jsou mj.: Americká válka proti terorismu od profesora Michela Chossudovksyho; Pokrevní linie Iluminátů od Fritze Springmeiera; Zpověď ekonomického vraha od Johna Perkinse; Hierarchie konspirátorů: Výbor 300 lidí; Project Mk Ultra, slyšení senátu; Nový Pearl Harbor: Znepokojivé otázky ohledně Bushovy administrativy a 11. září od Davida Raye Griffina; Obamovy války od Boba Woodwarda; Tajemství Federální rezervy od Eustace Mullinse apod. V seznamu je také spousta knih o amerických válkách.

Americké zpravodajské služby se nám tímto snaží říct, že se Bin Ládin zajímá o konspirační teorie. Ironií je, že David Ray Griffin, jehož knihu údajně měl číst také, napsal také dílo Usáma bin Ládin: Živý nebo mrtvý?. Griffin v této knize uvádí, že Usáma bin Ládin zemřel na selhání ledvin v roce 2001. Tomu, že pravý Bin Ládin zemřel na podzim roku 2001 naznačuje také jeho videozpráva z prosince téhož roku, na které je značně pohublý a má zraněnou levou ruku. Od té doby se lidé na videozprávách šířených institutem SITE napojeným na izraelský Mosad značně liší (viz foto). 

Zdroj: Yahoo

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články