Donald Trump znásilnil ženu v domě pedofila Epsteina, tvrdí žaloba

To, co spojuje Billa Clintona, manžela kandidátky na americkou prezidentku Hillary Clintonovou, a miliardáře Donalda Trumpa, vyplouvá náhle na povrch. Kostlivec jménem Jeffrey Epstein tentokrát dostihuje Trumpa jako předloni prince Andrewa.

U Federálního soudu na Manhattanu byla podána na Donalda Trumpa žaloba o 75 tisíc dolarů nejmenovanou ženu, která tvrdí, že ji Trump před 20 lety znásilnil jako 13 letou dívku. Sexuální útoky se měly odehrát na večírcích usvědčeného pedofilního miliardáře Jeffreyho Epsteina, který byl v roce 2008 shledán vinným z nabízení 14 letých dívek k prostituci.

V žalobě žena tvrdí, že se útok odehrál v roce 1994. Epstein ji měl nalákat do jeho vily na Upper East Side na sliby, že se z ní stane bohatá modelka. Tady měla být neznámá žena znásilněna jak Epsteinem, tak i Donaldem Trumpem.

Žena detailně popisuje anální a vaginální znásilnění a Epsteinovo fyzické násilí. Epstein ji navíc vyhrožoval ohrožením její bezpečnosti v případě, že někomu blízkému něco řekne. Obvinění dokládá i další žena, jménem „Tiffany Doe,“ která prý znásilnění viděla na vlastní oči. Tvrdí také, že ji Epstein platil za přivádění nezletilých dívek na večírky.

V současné době Trump odmítá, že by se s Epsteinem znal, nicméně před několika lety prohlásil: „Jeffa znám 15 let. Úžasný člověk. Je s ním spousta srandy. Tvrdí se, že má rád krásné ženy jako já a spousta z nich je mladších. Jeffrey si bez pochyb užívá svůj sociální život.“

Vztahy Donalda Trumpa s pedofilním miliardářem mohou ukončit nejen jeho prezidentskou kampaň, ale také kampaň jeho protivnice Hillary Clintonové. Nedávno se totiž ukázalo, že Bill Clinton letěl během tří let 26 krát Epsteinovým letadlem.

Zdroje: Alternet, Daily Ball
Foto: Wikimedia

Dále čtěte:

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články