Tajná válka Hillary: Soudce Napolitano

Často mě mí kolegové žádají, abych přezkoumal a vysvětlil dokumenty a zákony. Nedávno jsem ve spolupráci s mými kolegy Catherine Herridgovou a Pamelou Brownovou četl přepisy rozhovoru, který slečna Browneová provedla s mužem jménem Marc Turi, a paní Herridgeová mě požádala, abych přezkoumal emaily z Amerického Ministerstva zahraničí a od představitelů Kongresu z dob, kdy byla Hillary Clintonová ministryní zahraničí.

To, co jsem viděl, mě asbolutně přesvědčilo, že paní Clintonová poskytovala materiální podporu teroristům a lhala Kongresu na místě, kde zákon vyžaduje pravdu. Tady je celý příběh.

Pan Turi je licensovaný americký zbraňový delarer. V roce 2011 žádal ministerstva zahraničí a financí o povolení prodávat zbraně do Kataru. Katar je malou středovýchodní zemí, jehož vláda je s americkou vládou tak blízká, že skoro pokaždé udělá to, o co jej americká vláda žádá.

Ve snaze udržet zbraně ze zemí a od skupin, kterou mohou ublížit americkým zájmům, Kongres povolil ministerstvům zahraničí a financí zbraně hlídat. Mohou označit zemi nebo skupinu jako teroristickou organizaci, v tomto případě je prodávání nebo umožňování prodeje zbraní zločinem. Mohou také licensovat zbraňové dealery k prodeji.

Pan Turi prodal vládě v Kataru zbraně za stovky milionů dolarů, tyto zbraně pak na žádost amerických vládních činitelů byly prodány, vyměněny nebo rozdány skupinám rebelů v Libyi a Sýrii. Některé z těchto skupin byly na americkém seznamu teroristických organizací. A tím pádem ministerstva zahraničí a financí, které obchody schválilo, je také zakázalo.

Jak se to mohlo stát?

Teď přichází tajná válka paní Clintonové a jejího Ministerstva zahraničí. Protože paní Clintonová jako ministryně zahraničí použila manželův počítač pro všechny emaily, to je porušení tří federálních zákonů, jen pár lidí v jejím úzkém kruhu vědělo, co chystá.

Teď to víme i my.

Od prezidenta Obamy a obou komor Kongresu a obou stran získala povolení vyzbrojit rebely v Sýrii a Libyi s cílem svrhnout v těchto zemích vlády.

Spousta těchto rebelů, které paní Clintonová vyzbrojila, kteří používali zbraně legálně prodané Kataru panem Turim, patřila k teroristickým skupinám, kteří jsou naši nepřátelé. Neproběhlo žádné vyhlášení války, žádné hlasování a nebyl schválen federální zákon, který by to povoloval.

Když se senátor Rand Paul, republikán z Kentucky, zeptal paní Clintonové během veřejného slyšení Senátního výboru pro ozbrojené složky 23. ledna 2013, zda věděla o amerických dodávkách zbraní na Střední východ, do Turecka nebo jiné země, odmítla, že by něco věděla. Je nejasné, zda tehdy byla pod přísahou, to je ale právně nerelevantní. Povinnosti říkat Kongresu pravdu, celou pravdu a nic než pravdu platí pro všechny svědky, kteří před výbory svědčí, bez ohledu na to, zda byla přísaha zapřisahána (zeptejte se Rogera Clemense, který byl dvakrát souzen za lhaní Kongresu o obsahu jeho moči, když nebyl pod přísahou. Byl zbaven funkcí).

Tady je její relevantní svědctví:

Rand Paul: Má otázka zní - jsou USA zapojeny v obstarávání zbraní, převozech koupených zbraní, prodávání, kupování zbraní jakýmkoliv způsobem do Turecka z Libye?

Hillary Clintonová: Do Turecka?....Tu otázku budu muset říct pro záznam. Nikdo to se mnou nediskutoval.

Rand Paul: Ve zprávách bylo řečeno, že z Libye odplouvaly lodě a že vezly zbraně, rád bych věděl víc o roli přístavby v Benghází, která byla poblíž. Byli zapojeni v získávání, kupování, prodeji zbraní a byly tyto zbraně přepraveny do jiných zemí, a to včetně Turecka?

Hillary Clintonová: Senátore, tu otázku budete muset nasměrovat agentuře, která přístavbu řídí. Podívám se, jaké informace jsou dostupné a ahhh...

Rand Paul: Takže říkáte, že to nevíte.

Hillary Clintonová: Nevím, nemám o tom žádné informace.

V tu dobu paní Clintonová odmítala, že o dodávkách zbraní věděla, ona a její politický oblíbenec Andrew Shapirem povolili dodávku zbraní v ceně miliard dolarů americkým nepřátelům pro tajnou válku. Mezi oběťmi této války byl americký velvyslanec v Libyi Chris Stevens a jeho tři kolegové, kteří byli zavražděni v americkém konzulátu v Benghází, rebely, které paní Clintonová vyzbrojila americkým vojenským vybavením, čímž porušila americký zákon.

Tato válka a zločinecké jednání, které bylo zdůrazněno, je produktem spiklenců v Bílém domě, na Ministerstvu zahraničí, Ministerstvu financí, Ministerstvu spravedlnosti, v CIA a propletených členů Kongresu. Jejich spiknutí bylo teď odhaleno. Kde je v Kongresu vztek?

Hillary Clintonová lhala Kongresu, dala zbraně teroristům a zničila své emaily. Jak dlouho ještě může ukrývat pravdu? Jak dlouho její bezpráví bude nedotčeno a nesouzeno? Myslí si, že američtí voliči přehlídnou její zločinecké chování a usadí ji do Bílého domu, kde se může očistit?

Andrew P. Napolitano byl soudem Vrchního soudu v New Jersey, dnes je analytikem pro Fox News. Napsal několik knih o Americké ústavě.

Zdroj: Washington Times

Podpořte WertyzReport!

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články