Záhada oběšené reportérky se prohlubuje, média teď tvrdí, že let zmeškala dobrovolně

Záhada podivné smrti britské novinářky a humanitární pracovnice Jacqueline Anne Suttonové na záchodě na letišti v Ankaře se prohlubuje. Ačkoliv média tvrdila, že zmeškala let do iráckého Irbilu a nechtěla zaplatit novou letenku, podle nových informací měla u sebe peníze a na letadlo nenastoupila dobrovolně. Podle prvních zpráv Suttonová před svou smrtí zmeškala let a personál letiště ji sdělil, že si musí koupit novou letenku, pak prý znervózněla a rozplakala se. 

Suttonová měla odletět 12:15 místního času. Po incidentu u pokladny se pak měla oběsit na záchodě na tkaničkách do bot. Podle záznamů z bezpečnostních kamer Suttonová přišla k bráně, odkud měl její let odletět, i přes oznámení stále seděla v sedačkách a sedm minut po uzavření dveří letadla řekla zaměstnancům, že zmeškala let. Dalším podivným detailem je nález 2300 eur v její peněžence. To značí, že vůbec odletět nechtěla. Ze záznamů z kamer také nevyplývá, že by byla vystresována.

Podle předběžných pitevních výsledků byla její smrt sebevražda, protože tělo nevykazuje známky boje nebo modřin. Kabina na toaletě byla údajně také zamčena zevnitř a dveře musely být rozbity. Další zpráva pak tvrdí, že ruští pasažéři, kteří ji nalezli, viděli třepat její nohy.

Zdroj: BGN News
Foto: BGN News

Dále čtěte:

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články