Jak funguje „ruská propaganda“ v Česku? Poví vám to Sabina Slonková (a zafinancuje George Soros)

Sabina Slonková z Neovlivni.cz pokračuje v rozdělování a škatulkování společnosti. Server se nově chlubí, že vytváří unikátní databázi webů „šířících ruskou propagandu.“

Když mi bylo v roce 2013 napsáno, že má emailová adresa a jméno neznámého čtenáře, který šířil v internetových diskuzích naše články, se objevilo v „databázi komunistů a antisemitů,“ nemohl jsem uvěřit vlastním očím. Rozdělovat lidi do různých skupin podle ideologií, přesvědčení a na pravici a levici je starým podvodem vládního establishmentu, který tím podněcuje mezi lidmi nenávist za účelem odvrácení pozornosti od svých činů. To, že se vytvářejí seznamy webů, které šíří ruskou propagandu, které mimochodem navrhovala také Miroslava Němcová s ODS v rozporu s Ústavou České republiky, je tedy samozřejmé.

Slonková a její Neovlivni.cz přesně plní tento účel. Nejenže se snaží zveřejňovat špínu na ministra financí Andreje Babiše, což je v pořádku, její web je k tomu čistě protiruský a silně se naklání k neokonzervativní pozici strany TOP 09. Tohle je docela ironické, protože bývalý ministr financí Miroslav Kalousek plní Babišovi účel užitečného idiota, který mu zvyšuje popularitu. Babišovi špičkoví PR agenti totiž zjistili, že pokud Babiš bude opakovat myšlenku většiny populace o Kalouskovi, vyhraje srdce voličů. A tak místo toho, aby Kalouska nadobro zničil, ho nechá volně fungovat. Částečným dokladem může být i fakt, že na straně Neovlivni.cz stojí také Babišovy iDnes.cz, které se každý týden snaží minimálně jedenkrát zpochybnit „konspirační teorie“ a už několik let v kuse vyvolávají protiruské tendence. 

Neovlivni.cz je typickým médiem placeným mezinárodní sítí gangsterských nevládních organizací. Po kliknutí na „unikátní seznam webů šířících ruskou propagandu“ se vám před očima zjeví logo Open Society Fund Praha miliardáře George Sorose, který svou nadaci využívá k šíření lží a odstraňování vlád po celém světě. Open Society jen bankomat pro pochybné projekty. Podobně jako Neovlivni.cz fungují i další neokonzervativní weby jako např. Echo24 a Hlídací pes

FOTO: Databáze sponzorována Georgem Sorosem

 

Ačkoliv spousta označených webů se víceméně snaží vykreslit Rusko jako spasitele, takového označení se obávat nemusí, protože zajisté vlastní důkazy o tom, že nejsou napojeny na ruskou vládu. 

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články