Pět mrtvých během šesti týdnů. Kolem Clintonové se hromadí těla

Už od doby, co byl Bill Clinton guvernérem státu Arkansas, který byl centrem praní špinavých peněz a pašování drog, se kolem skandálů manželů Clintonových hromadila mrtvá těla (můžeme např. uvést podivnou smrt dvou teenagerů na kolejích, kteří patrně viděli dodávku drog, nebo sebevraždu poradce Bílého domu Vince Fostera, který měl přehled o finanční situaci manželů – počet zesnulých okolo Clintonových se pohybuje okolo 50…). Zrovna, když při příležitosti konvence Demokratické strany ve Philadelphii, na které byla Hillary nominována do prezidentských voleb, WikiLeaks zveřejnila emaily Demokratické strany (Hillary z úniků obvinila „ruské hackery“), počet se začal zase zvyšovat. Média tomu opět nevěnovala žádnou pozornost.

1. srpna spáchal sebevraždu autor několika knih o pašování drog, sexuálních skandálech a vraždách Clintonových Victor Thorne. Reportér American Free Press (žádné oficiální prohlášení nebylo vydáno) se údajně zastřelil v den svých 54. narozenin.

O den později zemřel také Shawn Lucas, který podal na Demokratický výbor žalobu za podvod a falšování volebních výsledků ve prospěch Hillary Clintonové. Lucas byl nalezen v koupelně bez známek života.

V den zahájení Demokratické konvence ve Philadelphii zemřel údajně na infarkt poradce senátora Tima Kaina (viceprezident Hillary Clintonové) a bývalý předseda DNC Joe Montano. Ve stejný den také zveřejnila WikiLeaks emaily odhalující korupci DNC.

Před Montanem přišel o život také člen Národního výboru DNC Seth Rich. Rich pracoval s celonárodní databází voličů a měl přístup k veškerým informacím o volbách. 10. července byl po čtvrté hodině ranní brutálně zbit a zastřelen ve Washingtonu neznámým pachatelem. Clintonová jeho smrt využila v kampani a spojila ji násilím spojeným se střelnými zbraněmi.

Koncem června 2016 zemřel také bývalý vysoký představitel OSN John Ashe (o jeho smrti jsme informovali zde), který měl svědčit v případu čínského byznysmena a úplatků, který byl soud přivedl přímo ke Clintonovým. Ashe zemřel oficiálně následkem pádu činky na krk během posilování.

Likvidace jakéhokoliv problému mafiánským stylem je přesně to, k čemu by se uchýlila chladnokrevná a krvežíznivá Hillary Clintonová. Dokonalým příkladem je to, že během jejího úřadování na Ministerstvu zahraničí dávala rozkazy k zabíjení údajný teroristů pomocí SMS. Ať už se stane cokoliv, ona sama ví, že ona je ta vybraná, ta vyvolená, která bude první prezidentkou USA. Konvence DNC ve Philadelphii jen upevnila její kult, když ji jediný její protikandidát Bernie Sanders podle očekávání podpořil ve volbách. Když vezmeme navíc v úvahu, že dlouholetým přítelem Clintonů, ačkoli předstírá opak, je i republikánský kandidát Donald Trump, možná už je příliš pozdě, aby byla Hillary zastavena.

Hillary: Budu kandidátem mé strany. Neexistuje, že by se to nestalo. Je to hotová věc

Foto: Flickr/Memories We Never Had

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články