Donald Trump: Vytváření další katastrofy

V čele všech amerických předvolebních průzkumů stojí miliardář Donald Trump. Tato nová hvězda je zdá se americkým establishmentem nenáviděna. Ať už cokoliv řekne nebo udělá, americká média upřednostňují raději Jeba Bushe a Hillary Clintonovou. Dalším dosti znepokojivým aspektem je Trumpova podpora tzv. libartariánů okolo rozhlasového moderátora a dokumentaristy Alexe Jonese. To tak akorát svědčí o tom, co Ameriku teprve čeká – totální rozklad společnosti.

Cenzura internetu

Alex Jones už dříve podporoval na prezidenta Randa Paula, syna senátora Rona Paula. Rand Paul je jen sionistický trol, který se s mírumilovného libertariána proměnil ve válečného štváče. Jeho podpora jako kandidáta na prezidenta je na dně, zatím se totiž zmohl jen na postavení celé kampaně na vtírání se izraelské lobby. A Trump je něčím podobným.

Donald Trump je pro USA stejnou hrozbou jako kterýkoliv jiný prezidentský kandidát. Je stejnou hysterií jak byl Rand Paul. Důkazem toho je fakt, že tzv. libertariánům, kteří zastávají svobodu a silnou Ameriku, naráz nevadí, že Trump navrhuje cenzurovat internet. A to vše ve jménu boje proti terorismu, který Američany připravil o veškeré svobody. „Máme děti, které sledují internet a chtějí být mozky. To vás nutí se zajímat, proč jsme všechny ty děti ztratili, chtějí být mozky; jsou mladé, snadno ovlivnitelné, chtějí se připojit k Islámskému státu…Kvůli internetu přicházíme o spoustu lidí. Musíme se sejít s Billem Gatesem a dalšími lidmi, kteří doopravdy chápou, co se děje a možná nějak zavřít internet. Někdo řekne „Oh, svoboda projevu.“ Tito lidé jsou oblbnutí, máme spoustu oblbnutých lidí. Musíme možná něco dělat s internetem, protože rekrutují tisíce lidí, opouštějí naši zemi a když se vrátí, vezmeme je zpět,“ řekl nedávno.

Sledování na každém kroku a ovládnutí ropy a minerálů

V rozhovoru s Jonesem Trump obhajoval sledování tajných služeb. „Musíme mít silnější monitoring…Musíme být sledování, musíme vědět, co se na nás řítí, protože už nemáme ani zemi. Máme slabé hranice, politici s tím nechtějí nic dělat…Prezident chce řešit globální oteplování jako kdyby to byl náš hlavní problém. Tohle by měl být náš hlavní problém – chtějí odpálit naše města, vyhodit do povětří naši zemi, to je náš hlavní problém!“ řekl. Trump ale ovšem nezmínil, že i přes miliardové a rekordní státní dotace třinácti zpravodajským agenturám nebyl v boji proti terorismu učiněn zásadní pokrok - jediný pokrok nastal ve hsormažďování obrovského množství dat do centrálních databází.

Tady Trump neskončil. Dále uvedl, že USA nedostaly z války z Iráku nic, ačkoliv válka stála dva biliony dolarů a životy tisíců vojáků. „Říkal jsem – pokud odejdete, vezměte si ropu. Ropu má teď Islámský stát, Írán, všichni mají všechno, jen my ne!“ řekl a dále kritizoval to, že USA bojují v Afghánistánu, ale všechny minerály má Čína.

Trumpův slogan Making America great again (Děláme Ameriku opět skvělou) značí, že Trump spíše zastává americkou nadřazenost nad celým světem. Tedy to, čeho už má téměř celý svět až po krk.  Amerika nemá nárok si brát z jakékoliv země žádné minerály a ani ropu, a to zvlášť ani z nelegálně vedených válek. Mělo by to být naopak – Amerika všem zemím, které zlikvidovala, dluží omluvu a reparace. Všude, kam američtí vojáci vkročili, byla jen smrt a destrukce. A Trump chce ještě ropu a minerály…

Izraelská zaujatost a zákaz vstupu všem muslimům

Žádný z prezidentských kandidátů se nepostavil obrovskému vlivu Izraele na americkou politiku. To platí i pro Trumpa. Sám dohodu o jaderném programu s Íránem označil za „katastrofu,“ protože Amerika má „hodně nepřátel,“ neskrývá ani silnou podporu izraelského premiéra Benjamina Netanyahua. „Milujeme Izrael. Budeme pro Izrael bojovat na sto procent, tisíc procent. Bude zde navěky,“ kdysi prohlásil. Podle něj je také současný americký prezident Obama „špatný pro Izrael.“

Svoje anti-islámské a proizraelské postoje dává jasně najevo i ve své kampani.  Pobouření způsobil napřed tvrzením, že by označil všechny muslimy v zemi a zařadil je do databáze. O několik týdnů později pak prohlásil, že by všem muslimům zakázal vstoupit do USA. Tyto názory jsou ale jen blbá show pro přikyvující ovce. Trumpovi tak nějak totiž nevadí bohatí šejci z Perského zálivu, kde má několik investic a podniků…

Tady už nám zbývá jen konstatovat fakt, že tvrzení jeho bývalé manželky o tom, že četl před spaním Mein Kampf, je jen třešničkou na dortu…

Trol pro Hillary Clintonovou?

Cokoliv Trump řekne, je automaticky kritizováno zkorumpovanými korporátními médii, které během předvolebních debat dávají jasně najevo podporu Jeba Bushe a Hillary Clintonové. Nicméně, velice zajímavou úvahu uvedl britský novinář Patrick Hanningsen. Podle něj se může reálně stát, že z něj podstatě vytěží Hillary Clintonová. Pokud bude totiž kandidovat jako kandidát nezávislé třetí strany, ukradne hlasy Republikánům.

Tomu také nasvědčují jeho nedávná tvrzení.  „Lidé, Republikánská strana – lidé byli fenomenální, strana, o tom vám něco řeknu. A pokud se mnou nebude zacházeno spravedlivě, zvážím to. Udělali průzkum…ve kterém 68 procent Republikánů sledovalo Trumpa, pokud by byl nezávislý,“ byl citován. I kdyby Trump vyhrál primárky GOP a příští rok v červenci se zúčastnil Republikánské konvence, bude postaven před tradiční a tvrdé jádro Republikánů. Republikáni nejsou schopní Trumpa jednotně odsoudit ani za poznámky o muslimech. Případným rozdělením strany bude Trump muset kandidovat jako nezávislý, ukradne Republikánům voliče a vytěží z toho koně Demokratů.

Henningsen zmiňuje tři možné scénáře a ani jeden není pro něj dobrý, protože ať už to dopadne jakkoliv, GOP se postará o to, aby se daleko nedostal a byly prosazeny černé koně establishmentu.

Vytváření další katastrofy

Na závěr je už jen nutno říct, že ať už bude zvolen kdokoliv, nejen Ameriku čeká velká katastrofa. Rozklad americké společnosti není znázorňován už jen během předvolebních debat, ale také bohužel při politické podpoře celebrit, freelancerů, politiků a v poslední řadě pracující třídy. Jakákoliv americká ideologie, ať už konzervativní nebo libertariánská, selhává v tom podstatném – v zajištění míru a bezpečnosti ve světě, v korporatismu a v poslední řadě vytvoření zdravé a bystré společnosti.  

Z celé řady kandidátů vychází tedy jasný závěr – blíží se ohromná katastrofa. Ať už bude Amerika „skvělá“ nebo ne, myšlení zbytku světa jen těžko změní. Vždy a všude bude země vnímána jako zlo. To, že Pentagon Trumpa označil za „hrozbu národní bezpečnosti“ a že v Británii probíhá petice pro zákaz jeho vstupu do země, jsou jen symboly rezavějící sochy svobody.

Využité zdroje:

http://www.techworm.net/2015/12/donald-trump-want-to-shut-down-the-internet-in-america.html

https://www.youtube.com/watch?v=FJqLAleEnKw

http://forward.com/news/breaking-news/318770/trumps-strong-jewish-ties/

http://qz.com/555389/donald-trump-wants-a-database-for-muslims-in-the-us-drawing-comparison-to-nazi-germany/

http://edition.cnn.com/2015/12/07/politics/donald-trump-muslim-ban-immigration/

http://www.hrebenar.eu/2015/12/donald-trump-obchoduje-s-muslimy-a-zaroven-vola-po-jejich-internaci/

http://www.businessinsider.com/donald-trumps-ex-wife-once-said-he-kept-a-book-of-hitlers-speeches-by-his-bed-2015-8

http://21stcenturywire.com/2015/12/09/hillarys-secret-weapon-donald-trump/

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-35047105?ocid=socialflow_twitter

http://www.telesurtv.net/english/news/UK-Could-Ban-Donald-Trump-from-Entering-Country-20151209-0007.html

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články