Clintonová má zjevně zdravotní potíže, je způsobílá pro Bílý dům?

Podivné kašlání, neschopnost vyjít schody, šílený záchvat přímo před novináři, díra v jazyku a speciální optika na brýlích. To jsou indicie, které naznačují, že Hillary Clintonová není zdravotně způsobilá pro funkci prezidenta USA. Této skutečnosti si začínají všímat americká média a zdravotní experti.

Zatímco u Baracka Obamy jsme si mohli všimnout viditelných jizev na jeho lebce, které podle doktorů naznačují chirurgický řez při operaci mozku, symptomy Hillary Clintonové ukazují na možné dopady krevní sraženiny v mozku nebo mrtvice.

V lednu 2013 CNN uvedla, že tehdejší ministryně zahraničí byla New Yorku hospitalizována s krevní sraženinou v hlavě, která se objevila následkem otřesu mozku. Ten utrpěla jen pár dní před tím, než měla svědčit před Kongresem o slabé bezpečnosti amerického konzulátu v Benghází. Doktoři tehdy tvrdili, že se plně zotaví. Po jejím výstupu v Kongresu byl její tým nucen přiznat, že po otřesu mozku nosí brýle se speciálními skly, které se využívají při dvojím vidění. Další incident se odehrál v roce 2005, kdy omdlela během proslovu v Buffalu.

Spekulace o jejím zdravotním stavu také přiživuje fakt, že Clintonová není schopná mluvit na veřejnosti, pokud její řeč není předem napsána a často se zdá být zmatená. Tohle video z jednoho z nedávných mítinků mluví za vše. Hillary očividně zamrzla a nevěděla, co dál říct. Následně k ní přistoupí její asistent/bodyguard/medik (?) a řekne: „Jste v pořádku? Pořád mluvte. Zvládnete to.“

Na veřejnosti Clintonová dostala nejspíš dva záchvaty. Jeden přímo před novináři a druhý přímo na Konvenci Demokratické strany ve Philadelphii.

Všímavci na Twitteru si všimli, že Afroameričan, který Clintonové při ztuhnutí radil, aby mluvila dále, může být dle odznáčku na jeho hrudi medik, který u sebe nosí injekci s diazepamem.

Foto: Všimněte si levé ruky Afroameričana vpravo. Drží v ni injekci?

 

To, že Clintonová využívá léky zklidňující záchvaty, může dokazovat také její neustálé kašlání, které může být důsledkem užívání protizáchvatových medikamentů.

Nedávno si reportéři také všimli, že Clintonová má problém vyjít schody. Velice málo schodů ji pomáhali včetně afroamerického asistenta tři lidé. Vše zachytily fotoaparáty reportérů.

Clintonová má také velice podivnou díru v jazyku, což podle některých onkologů naznačuje rakovinu jazyka nebo při nejmenším podstoupení biopsie svalu.  

Celé věci moc ani nepřispívá fakt, že v případě jejího zvolení by byla se 69 roky druhým nejstarším prezidentem USA. Clintonová má zjevně zdravotní potíže a s ohledem na její věk se musíme ptát, zda je opravdu vhodným kandidátem.

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články