Amnézie, plošina pro vozík a další těžký kašel: Spekulace o stavu Hillary Clintonové neustávají

Není to tak dávno, co alternativní média začala upozorňovat na zjevně velice špatný zdravotní stav demokratické prezidentské kandidátky Hillary Clintonové. Její neschopnost vyjít schody, medik s injekcí diazepamu po jejím boku, neustálé kašlání a brýle potlačující dvojí vidění naznačují, že Clintonová trpí vážnými neurologickými problémy a není způsobilá pro Bílý dům.

Záhadný medik se od svého odhalení přesunul za oponu a přestal být vidět, tábor Clintonové začal krotit spekulace a zaujatá americká média začala její zdravotní stav zametat pod koberec. Informace z posledních týdnů žádné viditelné zlepšení ale nenaznačují. Je to spíše naopak.

Během výslechu u FBI v souvislosti s využíváním její soukromé emailové schránky Clintonová podle nově zveřejněných dokumentů nemohla celkem 26 krát vzpomenout na důležité informace z velkých brífinků na Ministerstvu zahraničí. Z 11 stránkového dokumentu vyplývá, že během výslechu měla Clintonová výpadky paměti, neustále opakovala slova „nemohu si vzpomenout“ a „nepamatuji si.“ Ať už to byla výmluva nebo ne, nemohla si vzpomenout na emaily z velice krátké doby a sama FBI sdělila, že si nemůže vzpomenout na jakýkoliv brífink po jejím pádu v prosinci 2012, při kterém utrpěla otřes mozku.

Minulý týden pořádala Clintonová fundraiser pro miliardáře v North Heaven ve státě New York. New York Times zveřejnil fotografii, která zachycuje její příchod na událost společně s jejím upraveným autem. Dodávka, se kterou přijela, má zjevně ve výbavě hydraulickou plošinu pro invalidní vozík.

Clintonová také začala těžce kašlat během tiskového brífinku v jejím novém letadle. Kvůli kašli brífink přerušila a zmizela z objektivů fotografů. Po jejím odchodu jde vzadu opět vidět záhadný afroamerický medik, který ji všude doprovází.

Zdroje: The Gateway Pundit, Information Liberation, Lifezette

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články