Bill Clinton se tajně sešel s ministryní spravedlnosti

Když už vyšetřování emailového skandálu kandidátky na americkou prezidentku Hillary Clintonové nezastaví FBI, vše může utnout ministryně spravedlnosti Loretta Lynchová. S tou Bill Clinton tajně letěl jejím letadlem do Phoenixu. Ve stejnou dobu Ministerstvo příhodně odložilo zveřejnění dalších emailů.

O této schůzi informovala jako jediná regionální televize ABC15, která se dokonce Lynchové na setkání ptala na tiskové konferenci. Lynchová řekla, že s Clintonem neprobírali vyšetřování emailového skandálu nebo žádné další vládní záležitosti. „Mluvil se mnou a mým manželem v letadle. Naše konverzace byla úžasná o vnoučatech. Byla zvláště sociální a o našich cestách. Zmínil se o golfu, který hrál ve Phoenixu,“ řekla. Stanice dále uvedla, že schůze trvala zhruba 30 minut.

Clintonovi se s Lynchovou znají možná víc, než se zdá. Už dříve byli spojeni s její právnickou firmou. To vyvolává podezření, že Lynchová nerozhodne o obžalobě Hillary Clintonové za využívání jejího soukromého emailového serveru k vládním záležitostem.

Den poté Daily Caller uvedl, že Ministerstvo spravedlnosti podalo u federálního soudu žádost o odložení zveřejnění korespondence mezi bývalými poradci Hillary Clintonové a činiteli Clintonovy nadace a firmy Teneo Holdings o 27 měsíců, v tu dobu by Hillary mohla být už 22 měsíců prezidentskou USA.

Zdroje: Daily Caller [1][2]

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články