Cameron plánuje zvrátit odchod Británie z EU parlamentem

Zatímco průzkumy jasně ukazují, že ti, co upřednostňují britský odchod z Evropské unie, porážejí v nadcházejícím referendu zastánce EU, britský premiér David Cameron připravuje ignorovat vůli lidu a vyvolat velmi zřídka používanou parlamentní proceduru, aby země v EU zůstala.

Cameron využil každou možnou zastrašovací taktiku, aby Brity vyděsil vážnými dopady následkem vystoupení země z Unie. Tato přehnaná varování se týkala velké ztráty pracovních míst, snížení hodnoty britské libry a zrušení evropských dotací severoirským farmářům. Cameron tvrdil, že EU přijala pro zemi několik výjimek, aby vyvolal dojem, že se vztahy mezi Británií a EU změní. Cameron nicméně neodhalil, že tyto výjimky musí schválit všechny členské země. 

Bez vědomí britských voličů Britské Ministerstvo zahraničí navíc vyjednává o sérii opatření v případě tzv. Brexitu. Tyto tajné dohody slibují, že Británie bude dodržovat evropské regulace a Evropská unie zavede zvláštní privilegia pro různé oblasti. Podle britských zdrojů WMR budou poslanci tlačeni, aby pro tyto protokoly hlasovali, i když se v referendu rozhodne o Brexitu, a bývalý starosta Londýna Boris Johnson nahradí Camerona v křesle premiéra.

Za oponou lobbuje také americký prezident Barack Obama, který Camerona a německou kancléřku Angelu Merkelovou při nedávné návštěvě Londýna a Berlína ujistil, že udělá cokoliv, aby zastánce Brexitu porazil. Obama nařídil Ústřední zpravodajské službě (CIA) a Národní bezpečnostní agentuře (NSA) vyhrabat špínu na dva velké zastánce odchodu Británie z EU: Borise Johnsona a šéfa Britské strana nezávislých Nigela Farage. Informace z telefonních hovorů obou osob, textové zprávy a emaily unikly do proevropských médií v Británii. Naznačují, že mají poměry s cizími ženami.

Zesílilo také sledování anti-evropských Labouristů a odborářů.

Pod sledováním NSA je také Královna Alžběta II., která vyjádřila naději, že referendum bude úspěšné. Oficiálním důvodem Obamovy nedávné návštěvy Londýna byla oslava 90. narozenin královny Alžběty. Ve skutečnosti však v Londýně napomáhal spiknutí proti zastáncům Brexitu včetně královny.

Obama nenavštívil v březnu královnu, aby ji popřál k narozeninám. Dal ji vědět, že její názor není v zájmu USA.

Cameron má další esa v rukávu. Tím je manipulace hlasování. Volební inženýři chtějí provést stejný typ osekávání hlasů jako při skotském referendu o nezávislosti v roce 2014. Tato manipulace vyústila v 55 procentní nesouhlas s nezávislostí i když průzkumy ukazovaly daleko menší rozdíl. Když spousta průzkumů ukazuje vítězství Brexitu, stejná britská koalice ze skotského referenda se spojila po celé zemi, aby Brexit porazila pomocí podfuků. Stoupenci setrvání země v EU, kteří kromě Camerona zahrnují také bývalé premiéry Tonyho Blaira a Gordona Browna, chtějí zajistit, že proevropské síly vyhrají s dostatečným počtem hlasů, aby vyvolali dojem, že Britové velkým podílem upřednostní členství v EU.

Proti Brexitu lobbovala také Merkelová, která byla právě magazínem Forbes jmenována nejvlivnější ženou na světě. Obává se, že pokud se Británie rozhodne odejít z EU, i když jen „oficiálně,“ vyvolá to řetězec událostí, který vyústí ve vystoupení Dánska, Řecka a Francie.

Článek vyšel 8. června na webu WayneMadsenReport.com.

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články