A nastalo ticho!

Nastalo ticho. Život jede velkou rychlostí a naše priority se čas od času mění. Náš server se na několik měsíců odmlčel a upadl téměř do zapomnění. Tento vývoj byl logický vzhledem k tomu, že server byl a stále je jen o jednom člověku, který navíc ztratil motivaci ještě něco takového dělat. Jak čas uplynul, ta touha aspoň trochu něčím přispět je zase velká.

Tak jsem se rozhodl začít zase od nuly a zkusit oživit svůj sen. Spousta věcí už je prakticky na velký restart nachystaných. Máme slušné audio-vybavení pro internetový broadcast, plány pro nové prostory a nový web. Tyto stránky projdou menší rekonstrukcí, v rámci ni bude upraven vzhled, přijde optimalizace pro reklamu a budou na ni nahrazeny cenzurující globalistické sociální sítě. Dále pak mám rozpracovanou jednu menší investigativní relaci.

S financemi je to už horší. Konto stvořené za účelem financování tohoto projektu je doslova na nule a absolutně vše platím z vlastních úspor. Musí se najít jiné způsoby financování, klasické internetové reklamy mé plány bohužel neutáhnou a fundraising selhal. Tohle je problém, který řeším už léta.

Takže plány tu jsou a jejich realizace nějaký ten čas potrvá. Ale určitě to bude stát za to. Trpělivost přináší ovoce.

Jiří Hubáček,
šéfredaktor

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články

PF 2017

Image


Vážení přátelé,
rok plný zásadních zvratů, šoků, překvapení a také opatrného optimismu je za námi. Možná je na místě rok 2016 označit za zatím nejšílenější v tomto celém dobrodružství. I když na…

Omluva za výpadek

Image

Vážení čtenáři,
omlouváme se za několikadenní výpadek webu, který byl zapříčiněn pádem databáze. Web je teď plně funkční a připraven na další vlnu článků.
Tým WertyzReport