Zpátky!

Z důvodu velkého objemu informací a časových indispozic jednoho jediného člověka tento web více jak rok spal. Po vyřešení mých osobních problémů jsem se řídil prvotními pocity – neměl jsem chuť pokračovat v tomhle dál. Po nějaké době takové pocity ztrácím a zjišťuji, jak mi to chybí. Protože pokud tvá práce nepřináší takovou náplň, tvá duše se musí naplnit něčím jiným.

Po celém světě ustupuje svoboda slova a mizí svobodný tisk. Každoročně umírají desítky novinářů, státy cenzurují informace, internetoví giganti filtrují obsah informací, není dovolen žádný whistleblowing a velké mediální domy se ve strachu o reklamní zisky snaží potlačovat alternativní média. Ten, kdo kontroluje informace, ovládá každého.

Česká alternativní scéna je všechno. Jen ne nezávislá a nezaujatá. Přináší spíše munici pro establishment. Nic víc. Internet už trošku v tomto „odvětví“ protřídil a zbyla jen hrstka „vyvolených,“ do kterých se střílí. Já osobně jsem se této nálepky snažil zbavit a vybočovat z této koncepce, protože vím, kde je Achillova pata celého problému, a jít vlastní cestou. A v tom stále hodlám pokračovat.

Tato cesta trvá už víc jak deset let, byly to roky strávené u počítače, hledáním informací, analýzami, učením se nových a nových věcí (a to nemluvím o finanční stránce věci). Člověk po delší pauze zjišťuje, že stejně nejlepší bylo psát po malých dávkách. Všeho moc opravdu škodí. A tak tomu i bude dál. Jen tak se toho nevzdám.

Nové články se zde budou objevovat v menších intervalech, tedy určitě ne 3 nebo 4 denně. Pro udržování obrazu se časem přidají i nějaké týdenní přehledy informací. Sociální sítě s největší pravděpodobností vykopnu pryč. Co se týče čísel, nemají žádný význam. Celá stránka taky potřebuje nějaké úpravy.  

WertyzReport je zpátky!

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články

A nastalo ticho!

Image


Nastalo ticho. Život jede velkou rychlostí a naše priority se čas od času mění. Náš server se na několik měsíců odmlčel a upadl téměř do zapomnění. Tento vývoj byl logický vzhledem k tomu, že server byl a stále je jen o jednom člověku, který navíc…

PF 2017

Image


Vážení přátelé,
rok plný zásadních zvratů, šoků, překvapení a také opatrného optimismu je za námi. Možná je na místě rok 2016 označit za zatím nejšílenější v tomto celém dobrodružství. I když na…